Asistent Vanzari - Bacau

TABCO CAMPOFRIO SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intocmirea rapoartelor periodice (zilnice, saptamanale, trimestriale, anuale) privind activitatea de vanzari pe regiune
- Centralizarea datelor si intocmirea de rapoarte specifice, grafice, analize etc
- Intocmirea si pastrarea corespondentei comerciale
- Urmarirea balantei incasari plati, impreuna cu departamentul Financiar
- Mentinerea legaturii cu departamentele de marketing, contabilitate si logistica
- Elaborarea ofertelor de pret
- Urmarirea derularii contractelor comerciale si comenzilor cu clientii societatii, urmarirea modului de implementare a promotiilor pe zona de activitate a echipei de vanzari
- Intocmirea si administrarea bazei de date clienti

CERINTE

- Experienta pe un post similar de minim 6 luni 1 an
- Cunoasterea aprofundata a pachetului MS Office (Excel, Word, PowerPoint)
- Persoana ordonata, disciplinata, cu atentie la detalii si abilitati de planificare organizare
- Foarte bune abilitati de comunicare
- Spirit de echipa

BENEFICII OFERITE

Tabco-Campofrio ofera oportunitatea dezvoltarii carierei intr- un mediu multinational si danimc, in cadrul unei echipe de profesionisti.

Campofrio este o companie internationala de produse alimentare. Grupul Campofrio detine fabrici in 8 tari, de pe 3 continente, si ofera produsele la peste 250 milioane de consumatori din peste 45 de tari.