Asistent Manager

Day Jobs

Job expirat

RESPONSABILITATI

CE VEI FACE:
- Asiguri suport Directorului General, precum si celorlalti membrii ai echipei de angajati TESA, in vederea unei bune desfasurari a activitatii administrative.
- Asiguri suport departamentul Resurse Umane in vederea organizarii activitatilor de comunicare si integrare a salariatilor.
- Asiguri suport departamentului Financiar pentru intocmirea documentelor de contabilitate primara si pregatire documente pentru audituri.
- Alte sarcini conexe domeniului de activitate

CERINTE

Iti doresti sa lucrezi intr-o companie de productie mobila?
Esti o persoana matura, stabila si implicata?
Ai Studii superioare ?
Esti o persoana organizata, atenta la detalii, dinamica si dornica de a invata lucruri noi?
Lucrezi cu usurinta pe calculator pachetul OFFICE?
Constituie avantaj:
- Experienta pe o pozitie similara
- Experienta in prelucrarea datelor contabile, verificari documente
- Cunostinte de limba engleza nivel mediu

BENEFICII OFERITE

CE ITI OfERIM:
- Salariu fix corespunzator cu experienta 1.500 – 1.800 RON
- Participarea la targuri
- Bonusuri

DESCRIEREA FIRMEI

Day Jobs
Mobil 0755.66.11.11
Email office@dayjobs.ro

O noua abordare,
O noua atitudine,
Cerintele tale ne motiveaza,
Cariera ta ne preocupa,
Viitorul tau ne intereseaza