Asistent de vanzari

Human Capital Consulting SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ocupantul postului, o persoana dinamica si cu preferinta bine conturata pentru lucrul in echipa, are ca principala responsabilitate desfasurarea eficienta si eficace a procedurilor administrative care insotesc vanzarea de bunuri si servicii.

CERINTE

Candidatul cautat trebuie sa indeplineasca urmatoarele cerinte:
¿ Absolvent de invatamant superior ¿ Transporturi, Autovehicule Rutiere.
¿ Preferabil experienta de lucru de minim 1 an pe un post similar intr-o firma straina de renume.
¿ Sa aiba atitudine pozitiva, sa fie orientat/orientata catre client si sa aiba abilitati de comunicare excelente. Sa aiba atentie la detaliu dezvoltata si sa fie riguros/riguroasa in indeplinirea sarcinilor.
¿ Cunostinte bune de limba engleza si abilitati foarte bune de lucru cu pachetul de programe informatice MS Office.

BENEFICII OFERITE

Candidatul care va fi selectat pentru a ocupa acest post va avea ocazia sa isi foloseasca talentele si abilitatile in cadrul unei echipe de profesionisti, ca angajat de incredere al unei firme internationale puternice si de prestigiu. Salariul si beneficiile pe care clientul le ofera sunt competitive.