Asistent de drogherie (asistent de farmacie)/ Asistent de magazin naturist

Job expirat

Companie
Pharma vita
Posturi disponibile
1
Domeniu
Medical / Farmacie
Vanzari
Nivel experienta
1 - 2 ani
Tip contract
Full-time
Nivel studii
Doctorat
Nivel salarial
Confidential
Localitate
Bacau
Constanta
Iasi
Piatra Neamt
Timisoara
Tara
ROMANIA
Valabilitate
05-04-2007 : 11-04-2007
0
Numar de aplicatii
49

Responsabilitati

- Promovarea produselor naturiste
- Sustinerea vanzarilor, indeplinirea obiectivelor de vanzari
- Mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii
- Stabilirea de noi contacte cu potentiali clienti
- Prezentarea si promovarea brandului la clientii magazinului
- Executa si coordoneaza activitati specifice

Cerinte

- Cunoasterea produselor naturiste si a caracteristicilor specifice acestora reprezinta un avantaj
- Studii absolvite (asistent farmacie sau experienta in domeniul vanzarilor )
- Experienta de minim 6 luni pe o pozitie similara
- Cunostinte minime de PC
- Excelente abilitati de comunicare, prezentare;
- Putere de convingere;
- Capacitate de a lucra in echipa;
- Atitudine proactiva, flexibilitate, dinamism, autoorganizare
- Rezistenta la stres;

Beneficii Oferite

- posibilitatea dezvoltarii unei cariere;
- mediu de lucru profesionist intr-o companie moderna.

Descrierea firmei

Pharma Vita este o retea de magazine naturiste fiind o inovaţie pe piaţa din România, avand la baza cunostintele si experienta acumulate in 50 de ani pe piata din Anglia,

Gaseste toate anunturile pentru meseria Asistent farmacie