Area Sales Manager

INTRAMA S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

INTRAMA SRL face parte din grupul INTRAMA Germania operand in Germania si zona balcanica , Bulgaria, Macedonia, Romania, Kosovo si Serbia.Compania este producator si furnizoare de echipamente pentru industria alimentara si in speta :
- Masini pentru industria alimentara
- Consumabile pentru ambalare in vid (folii si pungi)
Responsabilitati:
- Vanzarea produselor firmei catre clienti si dezvoltarea retelei.
- Cautarea clientilor potentiali si stabilirea relatii comerciale cu acestora.
- Consultanta tehnica post vanzare.
-Informatii periodice despre piata si concurenta.

CERINTE

Persoana motivata, cu experienta in domeniul:

-Studii superioare (avantaj universitate tehnica)
- Prelucrarii carni (cunoasterea producatorilor din domeniu)
- Procesarea si ambalarea produselor lactate (cunoasterea producatorilor din domeniu)
- Experienta in vanzarea de consumabile pentru ambalare in vid (cunoasterea produsului)
-Cunoasterea limbi engleza,germana sau bulgara.
-Carnet de conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
Salariu atractiv, care include salariu fix plus bonus vanzare.
-Masina,Calculator,Telefon.