Agenti vanzari Bacau

Bee Jobs Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Caută și stabilește contacte cu potentialii clienti;
- Identificarea și dezvoltarea portofoliului de clienți;
- Planificarea activității de vânzare, prospectare;
- Mediu de lucru modern într-o echipă tânără;
- Formare continuă în cadrul companiei şi suport din partea echipei;
- Recompensarea performanțelor;
- Beneficii financiare în funcție de obiectivele realizate;
- Telefon, laptop și mașină de serviciu;
- Posibilitatea de a câștiga comisione atractive din vânzări.

CERINTE

Iată ce calități căutăm mai exact:

1. Să înțelegi respectul și să valorizezi încrederea – adică să ai un limbaj politicos și grijă față de nevoile colegilor de echipă.
2. Să poți lucra cu responsabilități clar asumate – adică, să preiei o sarcină, să spui că o faci și să o și faci. Nu ne dorim cele mai bune scuze, ci cele mai bune rezultate, pe care să le recompensăm foarte bine.
3. Să accepți feedback-ul, adică să preiei din sugestiile colegilor sau clienților anumite idei pe care merită să le încerci în activitatea ta. A prelua feedback-ul nu înseamnă să dai din cap politicos, ci să pui in practică .

Dacă crezi/ simți că ai o propunere pentru noi, atunci iată ce ai de făcut:

Trimite-ne un CV, dacă ai,
sau date despre cariera ta de până acum – unde ai mai lucrat (dacă e cazul) și așteptările tale în legătură cu cariera pe care vrei să o parcurgi (inclusiv salariale).

Compania Bee Jobs Consult este o companie de recrutare si plasare personal in tara si in strainatate. Principalele activitati ale agentiei sunt urmatoarele:
- recrutare, selectie si plasare de personal in tara si in strainatate;
- servicii de informare, consiliere, mediere cu privire la orientarea si indrumarea in cariera;
- servicii de outplacement;
- servicii de administrare personal.