AGENT VANZARI SERVICII DE CURIERAT

Licurici Impex

Job expirat

RESPONSABILITATI

+ Prezentarea, promovarea si vanzarea serviciilor companiei
+ Respectarea obiectivelor de vanzari si incasari
+ Prospectarea pietei pentru identificarea de noi clienti
+ Furnizarea de rapoarte de activitate catre manager
+ Promovarea companiei in randul clientilor actuali si potentialii

CERINTE

+ Absolvent de studii medii sau superioare
+ Macar doi ani de experienta in vanzari si in relationarea cu oamenii
+ Permis de conducere categoria B fara incidente majore

BENEFICII OFERITE

+ Salariu fix si bonusuri in functie de performanta, oferite la timp
+ Beneficiile extrasalariale: tichete de masa, prime si cadouri de sarbatori, evenimente si cadouri pentru copii, evenimente pentru angajati etc.
+ Autoturism de serviciu
+ Smartphone si imprimanta mobila performante
+ Oportunitate de dezvoltare profesionala

LICURICI IMPEX SRL este cel mai important distribuitor din zona Moldovei, de produse din categoria FMCG. Pe langa sediul central din Onesti, are deschise sapte filiale in principalele orase din Moldova. Comercializeaza o gama variata de produse si dezvolta o noua latura a afacerii, cea de transporturi internationale.

• Misiunea Companiei este: excelenta in distributie!
• Tinta noastra ramane: mentinerea pozitiei de lider si satisfacerea tuturor clientilor nostri datorita ofertei noastre de produse si a serviciilor de calitate prestate.
• Managerii de top ai companiei sunt specialisti cu experienta de cel putin 10 ani in domeniul managementului vanzarilor si beneficiaza de programe profesionale de dezvoltare a carierei si gestionare a competentelor oamenilor din subordine.