Agent Vanzari

Licurici Impex

Job expirat

RESPONSABILITATI

Indeplinirea obiectivelor de vanzari; incasari; distributie numerica;
Vizitarea clientilor pe rute si intocmirea comenzilor impreuna cu acestia;
Respectarea limitelor de creditare stabilite;
Mercantizarea produselor conform standardelor;
Intretinerea si dezvoltarea portofoliului de clienti;
Promovarea imaginii companiei in randul clientilor actuali si potentiali;
Respectarea politicii comerciale a firmei.

CERINTE

Studii medii/ superioare
Minim de experienta in domeniu
Permis de conducere categoria B fara incidente majore
Persoana organizata, comunicativa, onesta
Spirit de echipa
Dorinta de dezvoltare profesionala si personala
Disponibilitate pentru constituirea unei garantii mobiliare/ imobiliare

BENEFICII OFERITE

Salariu fix + bonusuri in functie de performanta
Telefon si autoturism de serviciu
Oportunitate de dezvoltare profesionala

Infiintata in anul 1993 la Onesti, compania LICURICI IMPEX SRL este unul dintre cei mai importanti distribuitori regionali in zona Moldovei de produse din categoria FMCG. Cu rabdare si pasiune pentru tot ceea ce intreprinde, LICURICI IMPEX a ajuns sa joace rolul unui partener strategic pentru o paleta larga de producatori interni si internationali, dezvoltand o relatie bazata pe incredere si actiuni de tip castig – castig.

In acest moment, LICURICI IMPEX SRL, pe langa sediul central din Onesti, are deschise sapte filiale in principalele orase din Moldova, comercializeaza o gama variata de produse si dezvolta o noua latura a afacerii, cea de transporturi internationale.

Aflata in continua expansiune si indeplinind obiectiv dupa obiectiv, compania nu se poate opri din a-si extinde portofoliul de produse si zonele de acoperire. Misiunea e una simpla: excelenta in distributie! Tinta noastra ramane mentinerea pozitiei de lider si satisfacerea tuturor clientilor nostri datorita ofertei noastre de produse si a serviciilor de calitate prestate.