AGENT TURISM

SC CDI OGNIVIA TRAVEL SRLD

23-05-2013 | EXPIRA LA 25-05-2013

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI:
-interactionarea cu clientii existenti;
- promovarea produselor firmei;
-emiterea biletelor de avion,autocar si pachetelor turistice;
-contabilitate primara;
-intocmirea raportului zilnic si lunar catre superiorul ierarhic;
-atragerea de posibili clienti;

CERINTE

AGENT TURISM CU EXPERINTA MINIM 2 ANI,EVENTUAL POSESOR DE BREVET DE TURISM SAU STUDII SUPERIOARE DE SPECIALITATE FINALIZATE,BUN CUNOSCATOR AL LIMBII ENGLEZE,DISPONIBILITATE PROGRAM PRELUNGIT,CUNOASTEREA SISTEMELOR DE REZERVARI ALE COMPANIILOR AERIENE SI ALE TOUROPERATORILOR,CUNOSTINTE DE CONTABILITATE PRIMARA,BUNE ABILITATI DE INTERACTIONARE CU CLIENTII,PERSOANA DINAMICA,CALMA SI CARE ARE O REZISTENTA SPORITA LA STRES,FARA PROBLEME FAMILIALE.

BENEFICII OFERITE

-Pachaet salarial atractiv in functie de realizari;
-Bonus din vanzari la atingerea target-ului.

DESCRIEREA FIRMEI

AGENTIE DE TURISM CU MULTIPLE PUNCTE DE LUCRU IN TOATA TARA SI PERSPECTIVE DE EXTINDERE IN AFARA TERITORIULUI ROMANIEI.