SC AEROKRAFT CONSULT SRL angajeaza manipulant

SC AEROKRAFT CONSULT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Atributiile postului:
- asigura incarcarea/descarcarea si manipularea marfurilor.
- asigura organizarea logistica a magaziei.
- manipularea si asezarea produselor in spatiile special amenajate.
- asigura transportul marfii incepand de la magazia firmei pana la bordul aeronavei si predarea efectiva catre personalul acesteia.
- participa activ la inventarierea marfurilor aflate in magazie

CERINTE

- studii generale/medii.
- Permis de conducere cat. B obligatoriu
- Cunostinte de operare in incinta aeroportului constituie avantaj
- Aptitudini generale de invatare si comunicare.
- Initiativa, memorie vizuala, capacitatea de lucru cu oamenii.
- Persoana responsabila, sociabila,flexibila,punctuala si cu atentie distributiva.
- Fara antecedente penale.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv + bonusuri in functie de performante

Aerokraft Consult este o companie cu capital privat care a început să furnizeze servicii de handling, cleaning si catering pe cele mai importante aeroporturi din România.