ADJUNCT SEF MAGAZIN- OPORTUNITATE IN MAGAZINUL DOMO DIN GALATI

Domo Retail SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asigura sprijinul sefului de magazin pentru atingerea prin profesionalism si abilitati manageriale, a unor cifre de vanzari, conform nivelului stabilit de managementul firmei
Coordonarea echipei de vanzari impreuna cu seful de magazin
Administrarea activitatii intregii locatii din punct de vedere al vanzarii
Adminstrare bunuri companie, mijloace fixe
Gestionarea valorilor si bunurilor societatii.
Depunerea tuturor eforturilor in realizarea targetului de vanzari

CERINTE

Cunostinte privind gestionarea si optimizarea stocurilor si asigurarea conditiilor de depozitare pentru pastrarea calitatii si integritatii produselor
Gestiunea activelor / fondurilor fixe ale magazinului
Cunostinte operare calculator
Negociere
Cunostinte Limba Engleza
Orientare catre relatia cu clientii
Spirit de lider
Obiectivitate
Atentie la detalii
Munca in echipa
Abilitati de comunicare
Dezvoltarea capabilitatilor angajatilor
Integritate
Spirit inovativ

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv
Oportunitati de dezvoltare a carierei
Lucrul intr-o atmosfera competitiva
Participarea la programe de dezvoltare personala si profesionala

DESCRIEREA FIRMEI

Vrei sa faci parte din echipa Domo?

Suntem o companie cu potential dovedit, unul dintre cei mai puternici retaileri de electronice, electrocasnice, IT si telecom din piata romaneasca.

In filozofie, DOMO inseamna ca avem un set de valori pe care nu le-am incalcat niciodata - respectul fata de cuvantul dat, parteneriatul, perseverenta si seriozitatea.

Vrem sa fim perceputi ca unul din cei mai onesti si de incredere parteneri din mediul de angajatori, iar angajatii nostri sa ne vada ca cei mai apropiati de nevoile lor si sa ne prefere pentru oportunitatile reale de cariera, pentru mediul tanar si dinamic in care isi pot desfasura activitatea.

Nu ezita si aplica acum!
Oportunitatile cresc odata cu oamenii!