Angajam Ingineri

KLASS COATING SYSTEM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie privata cu capital romanesc angajeaza ingineri specialitate : electrotehnica, electronica si mecanica, pentru fabrica noastra din orasul Babeni , Valcea.
Ne desfasuram activitatea pe piata profilelor din PVC din 2007 avand una din cele mai mari unitati de laminare din Europa centrala.
Cautam persoane dinamice, disponibile sa se perfectioneze la locul de munca si dornice sa faca parte dintr-o echipa puternica.

Responsabilitati:
- planificarea productiei
- planificarea materialelor necesare pentru productie
- planificarea timpului de executie a lucrarilor specifice ;
- planificarea necesarului de personal pentru punerea in aplicare a tehnologiilor de lucru;
- implementarea tehnologiilor propuse;
- coordonarea, instruirea si supravegherea personalului care desfasoara activitati specifice proceselor de lucru;
- gestioneaza materialele necesare desfasurarii activitatilor din procesul de productie;
- raspunde de instruirea si completarea documentelor specifice normelor privind protectia muncii, mediu si PSI;
- intocmeste documente si rapoarte specifice materialelor folosite si pentru volumurile de lucru desfasurate conform planificarilor;

CERINTE

-Studii superioare - copie diplome
- Limba engleza este obligatorie, orice alta limba straina constituie un avantaj
- Experienţa constituie un avantaj
- Permis de conducere
- Dorinţă de afirmare
- Spirit de iniţiativă, persoană proactivă
- Gândire pozitivă
- Bune abilităţi de comunicare şi relaţionare
- Disponibil la călătorii în interes de serviciu si program prelungit .

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- training specializat atat in tara cat si in strainatate
- pachet salarial atractiv;
- bonusuri pentru performanta.
- telefon de serviciu
- posibilitate acces pachet business : Laptop si Auto

Suntem o companie privata cu capital romanesc si ne desfasuram activitatea pe piata profilelor din PVC din 2007 avand una din cele mai mari unitati de laminare din Europa centrala.