TTS - Angajam Soferi Tir fara experienta pentru Comunitatea Europeana din judetul HD

Tabu Trans Sped

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati ! :
- Soferul de camion se preocupa de livrarea si ridicarea marfurilor, raportare, operatii, siguranta si protectia muncii.
- Incarcarea si descarcarea marfii.
- Raportarea catre superiori a tuturor incidentelor petrecute pe drum.
- Candidatii vor presta serviciile pe teritoriul U.E (Germania-Franta-Italia-Austria-Elvetia etc).

CERINTE

Cerinte obligatorii !:
- Carnet conducere BE+CE
- Posesor atestat transport si card tahograf.
- Alte documente relevante (cum ar fi Certificat ADR, diplome, referinte), daca exista
- Cunostinte minime de limba straina (necesara la locul de incarcare-descarcare)
- Dorinta de munca,seriozitate!

BENEFICII OFERITE

Domiciliul soferului sa fie in Judetul Hunedoara.

Se lucreaza in baza unui contract de munca.

Restul detaliilor se stabilesc in urma analizei CV-ului + interviu.

C.V. se transmit la Fax: 0372 001 967 , adresa de e-mail disponibila anuntului sau Tel : 0733935008

DESCRIEREA FIRMEI

Companie in plina dezvoltare de transport International.