Soferi profesionisti pe Autoutilitara in Austria, pana la 2000 Euro NET/luna, comision zero!

SC PERSONAL INTER AVANT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Fara comision! Nu percepem nici un fel de taxe!

Recrutam soferi cu experienta pe camioane si autoutilitare cat.C+E, pentru un angajator important din Austria. Se lucreaza in zona Vorarlberg.
Contractul de munca se semneaza in Austria direct cu angajatorul pe durata determinata sau nedeterminata!
Se beneficiaza de Drepturi depline in Austria!
Salarii atractive pana la 2000 Euro NET/luna!!!
Cazare oferita contra-cost
Asigurare medicala & de pensie
Alocatie copii si concediu legal de odihna!

CERINTE

Cerintele postului:
- flexibilitate si seriozitate
- permis conducere cat. C+E
- experienta pe camioane/autoutilitare
- limba germana sau engleza nivel mediu conversational
- card tahograf + ADR + Modul C95 Transport marfa

BENEFICII OFERITE

Pentru informaţii suplimentare,contactaţi-ne cu încredere la unul din numerele de telefon: 0754059286, 0749044785 sau 0753335155.

CV-uri la: personal.interavant@yahoo.com

Personal Inter Avant este o companie ce se ocupă de recrutarea de personal pentru angajatorii noștri din occident, pentru ca aceştia sa economisească timp în favoarea organizării altor activităţi specifice propriilor companii.