SOFERI CAMION COMUNITATE

S.C. C&A Fracht Transport Logistik SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

C&A Fracht Transport Logistik angajeaza soferi de TIR

Avantaje:

- Transport asigurat
- Pretul biletului de transport este rambursat total sau partial.
- Contract de munca cu durata de 12 luni, cu posiblitate de prelungire.
- Cazarea pre-identificata si asigurata gratuit.
- Curs de pregatire oferit gratuit, pe durata caruia angajatii sunt platiti.
- Flota moderna, dotata cu calculator de bord pentru comunicare, navigare si gestiune a timpului de condus.

Responsabilitati principale:

- Livrarea bunurilor.
- Incarcarea si descarcarea marfii.
- Pastrarea unui jurnal de bord referitor cantitatea si tipul de marfa livrata.
- Condusul pe distante mari.
- Curatarea si spalarea camionului
- Raportarea catre superiori a tuturor incidentelor petrecute pe drum.

Programul de lucru:

- Pana la 15 ore lucratoare/ zi, in concordanta cu regulamentul rutier din UE
- De regula intre 8-9 ore de condus/ zi
- De regula intre 5 – 6 zile lucratoare/ saptamana

Cazarea:

-Cazarea este identificata/ organizata de catre Angajator inaintea sosirii candidatului, gratuit.
-Soferii dorm in paturile din interiorul camioanelor. -Aditional au acces, la birourile Companiei la masini de spalat, dusuri si alte utilitati necesare.

CERINTE

- ADR preferabil
- mediu de lucru placut
- salariu pana la 2000 €
- sediu in Viena si Giurgiu
- Detinerea permisului de tip C si E cu vechime de cel putin 1 an.
- Experienta in condus pe camioane grele/TIR, de minim 1 an.
- Se accepta persoane cu atitudine buna, personalitate placuta, harnice, competente, serioase, in forma fizica buna si flexibil

BENEFICII OFERITE

la negociere, pentru performante si capacitati superioare