Sofer TIR pe comunitate

Job expirat

Companie
Bravor, s.r.o.
Posturi disponibile
100
Domeniu
Transport
Nivel experienta
1 - 2 ani
Tip contract
Full-time
Nivel studii
Scoala generala
Nivel salarial
Confidential
Tara
Austria
Valabilitate
10-01-2017 : 09-02-2017

Responsabilitati

Cautam urgent soferi TIR pe comunitate DIN TOATA TARA pentru o companie din Austria cu filiala in Slovacia ce ofera servicii de transport in toata Europa

Cerinte

- Detinerea permisului de conducere categoriile CE ;
- Detinerea unui card tahograf ;
- Detinerea unui certificat de pregătire profesională (CPC);
- Experienta minim 1 an in Marea Britanie;

Beneficii Oferite

- Transport asigurat al soferului RO-AT tur retur;
-Asigurare medicala;
- Dispecer vorbitor limba romana;

Descrierea firmei

Companie din Austria cu filiala in Slovacia ce ofera servicii de transport in toata Europa

Gaseste toate anunturile pentru meseria Sofer profesionist