Sofer C+E / TIR Comunitate in echipaj pentru Austria

CSC Czech Service Cargo s.r.o.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie de transport ceha angajeaza pentru punctul de lucru Linz, Austria :

Soferi TIR Europa - ECHIPAJ sau ECHIPAJE GATA FORMATE

pe relatia principala
AUSTRIA - BELGIA - OLANDA.

CERINTE

- Soferi cu experienta pe Europa
- obligatoriu limba GERMANA sau ENGLEZA la cel putin unul dintre colegi.
- Permis C+E, Atestat, Card tahograf, Caziere.

- Avantaj constituie o recomandare de la fostul loc de munca.

BENEFICII OFERITE

- un LOC de MUNCA STABIL.
- Retributie minima 1600€ net.
- Bonusuri in functie de performanta si vechime.
Se ajunge in medie la 1700€ - 1800€.
- Mediu de lucru prietenos, multi colegi romani.
- Apartament / Casa langa punctul de lucru din Linz, Austria.
- Asigurare sanatate, pensie, somaj. Angajare pe Cehia.

DISPECERATUL este in limba ENGLEZA sau GERMANA.
Trebuie sa comunicati cu dispecerii in una din aceste 2 limbi.
Nivel de baza este suficent.

Aveti si suport in limba romana daca situatia o cere.

Se lucreaza pe:

Autotren Cap tractor + Semiremorca de 40 tone,
Daf, EEV sau E6 ,clima stationare + remorci cu perdea

timp de

-10 saptamani, apoi 2 saptamani liber.

sau

Puteti forma un Echipaj de 3 Soferi prin rotatie, astfel incat echipajul ramane stabil pe un camion si se pot

alege liber ciclurile de lucru / concediu !

Asteptam CV-urile dumneavoastra la adresa :
angajari@csc-logistics.com

sau va putem oferi informatii la numarul de telefon +43 660 236 53 34
( de Luni pana Vineri intre orele 09-13 si 14-18 )