Recrutam bucatari pentru navele de croaziera fluviale

Ocean Jobs Sistems

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agentia Ocean Jobs recruteaza personal in DEPARTAMENTUL CULINAR pentru navele de croaziera fluviale (Dunare/Rin/Elba), pentru sezonul 2017

Se fac recrutari pentru urmatoarele pozitii:

Ajutor de bucatar/Spalator de vase
Junior Chef/Breakfast Chef
Demi Chef
Chef de Partie
Sous Chef
Executive Chef

CERINTE

• Limba engleza – nivel conversational (obligatoriu!)
• Experienta minim 1-2 ani in domeniul in care aplicati
• Experienta pe navele de croaziera reprezinta un avantaj, dar nu este obligatorie.

BENEFICII OFERITE

De ce sa alegi unul din aceste job-uri?

• Salariu atractiv - intre 1500-4500 €/luna
• 8-12 ore de munca/zi
• Mancare si cazare incluse
• Asigurare medicala
• Transport asigurat
• Plecari incepand cu luna Aprilie 2017.
• O data la 3-4 luni lucrate, posibilitate de vacanta 2 saptamani. Vacanta este platita!
• Esti platit sa vizitezi lumea!

Daca esti in cautarea unei provocari in cariera ta, asteptam CV-ul tau redactat in limba engleza.
Doar candidatii selectati vor fi contactati.

Agentie recrutare personal pentru navele de croaziera oceanice si fluviale