PROGRAM UCENICIE IN AUSTRIA

Job Connect

Job expirat

RESPONSABILITATI

Esti tanar absolvent de liceu si te gandesti la perspectivele pe care ti le ofera viitorul? Te-ai gandit la posibilitatea de a te speciliza intr-o meserie?

Vrem sa iti oferim oportunitatea de a face parte dintr-un PROGRAM UCENICIE IN AUSTRIA, care iti va asigura la final o calificare in meseria pe care doresti sa o urmezi si chiar un loc de munca in compania in care se va desfasura programul.

Pe perioada uceniciei cazarea si masa iti vor fi asigurate si vei fi remunerat pentru activitatea desfasurata.

CERINTE

Pentru a face parte din acest program de ucenicie in Austria este necesar sa ai varsta intre 18 -21 de ani, sa detii diploma de Bacalaureat si sa ai cunostinte de limba germana (chiar daca la un nivel incepator).

Firma Job Connect s-a nascut din dorinta de a face posibila intalnirea oamenilor meniti sa lucreze impreuna.

Oferim urmatoarele servicii:
- recrutare si selectie de personal;
- leasing de personal;
- training si consultanta;
- evaluare psihologica;
- solutii de finantare in HR.