Şoferi profeşionişti în Austria,între 1800 - 2500 NET/Lună! Comision 0!

SC PERSONAL INTER AVANT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

RECRUTĂM ŞOFERI PROFESIONIŞTI PENTRU O FIRMĂ ANGAJATOARE DIN AUSTRIA!
Angajare directă în Austria cu forme legale!
Comision zero! Fără tarif de mediere!

Tipuri de camioane disponibile:
- Tandem
- Cu Remorcă
- Trailer
- Prelată
- Camion cu macara
- Autobasculantă
- Betonieră
- Şoferi pe autobuz.

BENEFICIILE ANGAJATULUI:
- loc de muncă sigur şi stabil
- contract de muncă nedeterminat cu forme legale direct în Austria
- drepturi depline în Austria
- salariile sunt cuprinse între 1800 - 2500 Euro NET/lună
- cazare asigurată contra-cost (se plăteşte de către angajat)
- asigurare medicală.

*NU IMPUNEM TRANSPORT!
PLECĂRILE SE FAC PE CONT PROPRIU!

CERINTE

CERINŢELE ANGAJATORULUI:
- permis conducere C şi/sau CE
- Modul C95 - Transport marfă
- Atestat transport persoane (în cazul autobuzului)
- Card tahograf valabil până în 2018
- ADR (dacă e cazul)
- atestat conducere macara (în cazul camionului cu macara!)

BENEFICII OFERITE

Pentru mai multe detalii, vă stăm la dispoziţie şi la telefon: 0749044785; 0754059286 sau 0355429260

E-mail: personal.interavant@yahoo.com

Personal Inter Avant este o companie ce se ocupă de recrutarea de personal pentru angajatorii noștri din occident, pentru ca aceştia sa economisească timp în favoarea organizării altor activităţi specifice propriilor companii.