Şoferi camion Wechselbrucke (container de schimb) în Austria, 2500 NET, comision zero!

SC PERSONAL INTER AVANT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutăm Şoferi cu experienţă pe camioane care au containere de schimb, pentru un angajator de prestigiu din Austria, care se află la graniţa cu Germania.
Se lucrează pe teritoriul Austriei, Germaniei şi Elveţiei!

Avantaje.:
NU percepem nici un fel de comision!
Se oferă:
Contract de muncă legal pe termen determinat/nedeterminat direct în Austria!
Salariul este cuprins între 2200 – 2500 Euro NET/lună.
Chirie în Austria asigurată contra-cost!
Asigurare medicală şi asigurare de pensie
Drepturi depline în Austria conform legii aflate în vigoare!

CERINTE

CERINŢE OBLIGATORII:
- lb germană sau engleză* - nivel mediu (A2 - B1)
- experienţă pe camioane!
- permis de conducere categoriile: C + E
- flexibilitate!
- card tahograf valabil pana in 2017
- Modul C95 - Atestat pentru marfă
- ADR

Persoanele interesate sunt rugate să ne contacteze la nr de telefon: 0749044785; 0754059286; 0753335155 sau 0355/429260

CV-uri la: personal.interavant@yahoo.com

BENEFICII OFERITE

Personal Inter Avant este o companie ce se ocupă de recrutarea de personal pentru angajatorii noștri din occident, pentru ca aceştia sa economisească timp în favoarea organizării altor activităţi specifice propriilor companii.