Şoferi C+E camion în Austria, până la 2500 NET, fără taxe/comision!

SC PERSONAL INTER AVANT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutăm ŞOFERI de camion (până în 40 Tone) cu experienţă pe camion cu prelată pentru o firmă angajatoare din Austria, care se află la graniţa cu Germania.
Se lucrează pe Austria, Germania şi Elveţia
Se oferă contract de muncă în Austria, legal pe termen determinat/nedeterminat!
Salariu cuprins între 2200 – 2500 Euro NET/Lună
Se cumulează astfel:
ore lucrate+diurne+sporuri. In principiu, un angajat poate cumula toate sporurile si diurnele in functie de calificari si incadrari.
Chirie în Austria asigurată contra-cost
Asigurare medicală şi asigurare de pensie
Dreptul la concediu
Se beneficiază de alocaţie minori/studenţi
Dreptul la şcolarizare pentru anumite etape profesionale!

CERINTE

CERINŢE
- lb germana sau engleză* - nivel mediu de conversatie OBLIGATORIU
- experienţă pe camioane
- permis de conducere categoriile: C si E
- flexibilitate
- card tahograf valabil pana in 2017
- Modul C95 - Atestat pentru marfă
- ADR

Pentru mai multe informaţii ne puteţi contacta la nr de telefon: 0749044785; 0754059286; 0753335155 sau 0355/429260
CV-uri la: personal.interavant@yahoo.com

BENEFICII OFERITE

Personal Inter Avant este o companie ce se ocupă de recrutarea de personal pentru angajatorii noștri din occident, pentru ca aceştia sa economisească timp în favoarea organizării altor activităţi specifice propriilor companii.