Şofer camion cu remorcă - transport pachete în Austria, cu 2000 Euro net, fără comision!

SC PERSONAL INTER AVANT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutăm urgent şoferi C+E cu experienţă pe camioane de până în 40 tone şi camioane cu remorcă pentru o firmă angajatoare din Austria!
Se efectuează încărcarea, descărcarea şi transportul de pachete (până în 30 kg) pe teritoriul Austriei.
Se lucrează 45 de ore săptămânal!
Salarizare: 2000 Euro NET/lună
Cazare asigurată contra-cost + asigurare medicală + drepturi depline în Austria

Mai multe detalii la telefon: 0754059286, 0749044785 sau 0355429260.

CERINTE

Cerinţe obligatorii:
- limba germană nivel B1 conversaţional
- experienţă pe camioane
- permis de conducere categoriile: C si E
- flexibilitate
- card tahograf valabil pana in 2018
- Modul C95 - Atestat pentru marfă

Disponibilitatea de plecare cu maşina proprie constituie un avantaj personal!

BENEFICII OFERITE

Personal Inter Avant este o companie ce se ocupă de recrutarea de personal pentru angajatorii noștri din occident, pentru ca aceştia sa economisească timp în favoarea organizării altor activităţi specifice propriilor companii.