Şofer C+E şi ADR - transport substanţe toxice în Austria, 2100 Euro net, fără comision!

SC PERSONAL INTER AVANT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutăm urgent şoferi cat. C+E şi atestat ADR cu experienţă pe camioane cu remorcă pentru o firmă angajatoare din Austria!
Se efectuează transportul de mărfuri periculoase (substanţe toxice) pe teritoriul Austriei.
Salarizare: 2100 Euro NET/lună
Cazare asigurată contra-cost + asigurare medicală + drepturi depline în Austria!

Mai nulte detalii şi la telefon:
- 0749044785;
- 0754059286;
- 0355429260.

CERINTE

Cerinţe obligatorii:
- limba germană nivel B1 conversaţional
- experienţă pe camioane
- permis de conducere categoria C+E
- flexibilitate
- card tahograf valabil pana in 2018
- Modul C95 - Atestat pentru marfă
- ADR
- Disponibilitatea de plecare cu maşina proprie constituie avantaj personal!

BENEFICII OFERITE

Personal Inter Avant este o companie ce se ocupă de recrutarea de personal pentru angajatorii noștri din occident, pentru ca aceştia sa economisească timp în favoarea organizării altor activităţi specifice propriilor companii.