Medici Specialisti si Rezidenti pentru Austria

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Locul de munca: Sector Privat si/sau Public.

Locatia: Austria

Salariu BRUT :
1. Medic Rezident- cuprins intre 65.000 si 90.000 Euro pe an.
2. Medici : cuprins intre 95.000 si 120.000 Euro pe an
3. Pentru Consultanti: cuprins intre 105.000 si 140.000 Euro pe an

Ce ofera Angajatorul?

• Perioada contractului: 1 an cu posibilitate de prelungire
• Se lucreaza in medie 37 de ore de lucru pe saptamana,
• Asistenta in gasirea unei locuinte dar si in relocare,
• Beneficiati de Asigurari Sociale,
• Beneficiati de Asigurari Medicale,
• Concediu Anual Platit

CERINTE

Medicina Generala
Anestezie
Oftalmologie
Chirurgie:
• Generala
• Viscerala
• Vasculara
• Toracica
• Cardiologica
Obstetrica si Ginecologie
ORL
Dermatologie
Igiena si Sanatate Publica
Medicina Interna
• Hematologie
• Nefrologie
• Pneumologie
• Cardiologie
• Endocrinologie
• Gastroenteorologie
Pediatrie
Psihiatrie Infantila
Pneumologie
Neurochirurgie
Laborator
Neurologie
Medicina Nucleara
Ortopedie
Patologie
Reabilitare
Urologie

Business Activ Consult este o firma de consultanta in domeniul afacerilor si resurselor umane.

Serviciile noastre sunt special concepute pentru a se adapta tuturor solicitarilor intr-o piata in continua dezvoltare in care concurenta este din ce in ce mai acerba iar nevoia promovarii valorilor este in continua crestere.