medici specialisti si rezidenti in Austria

BRAINS CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Brains Consulting – firma de recrutare si plasare de forta de munca din Romania recruteaza:
MEDICI SPECIALISTI SI REZIDENTI
- AUSTRIA -

Specializari:
• Medicina Interna
• Medicina Generala
• Ginecologie
• Chirurgie generala
• Anestezie ATI
• Psihiatrie
• AnatomoPatologie
• Neurologie

CERINTE

CERINTE :
• Diploma de Medic
• Toti medicii trebuie sa susțină un Test de Limba Germana la Viena
• Cunoștințe de Limba Germana :
- pentru MEDICII SPECIALISTI - de preferat B2 dar se accepta si cu nivelul de B1
- pentru MEDICII REZIDENTI – nivel B2-C1
• prezenta respectabila, si conduita ireproșabilă ,
• Motivatie de a lucra si a locui in alta tara pe o perioada îndelungata,

BENEFICII OFERITE

OFERTA: - Locul de munca: Sector Privat si/sau Public.
Salariu:
1. Medic Rezident- de la 65.000 Euro BRUT pe an.
2. Medici : de la 85.000 Euro BRUT pe an
3. Pentru Consultanti: cuprins intre 90.000 si 140.000 Euro BRUT pe an

• Perioada contractului: 1 an cu posibilitate de prelungire
• Se lucreaza in medie 37 de ore de lucru pe saptamana,
• Asistenta in gasirea unei locuinte dar si in relocare,
• Beneficiati de Asigurari Sociale,
• Beneficiati de Asigurari Medicale,
• Concediu Anual Platit
Interesat?

Brains Consulting este o firma acreditata de consultanta in resurse umane, specializata pe servicii de personal: recrutare si selectie de personal, consultanta in resurse umane si executive search.

Brains Consulting ofera in special locuri de munca in strainatate in domeniile: medical, IT si inginerie.