Medici specialisti - Austria

BRAINS CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Specializari:

Medicina Interna

Cardiologie

ATI

Medicina Generala/de Familie

Obstretica - Ginecologie

Psihiatrie

Neurologie

Anatomo Patologie

Pneumologie

Urologie

Chirurgie

CERINTE :

• Diploma de Medic specialist

• Certificat de Conformitate eliberat de Ministerul Sanatatii din Romania

• Cunoștințe de Limba Germana: nivel B2 dar se accepta si cu nivelul de B1 (Toti medicii trebuie sa susțină un Test de Limba Germana la Viena)

• prezenta respectabila, si conduita ireproșabilă

• Motivatie de a lucra si a locui in alta tara pe o perioada îndelungata,

OFERTA: - Locul de munca: Sector Privat si/sau Public.

Salariu:
1. Medici Specialisti : de laEuro BRUT pe an
2. Pentru Consultanti: cuprins intresiEuro BRUT pe an

• Perioada contractului: 1 an cu posibilitate de prelungire
• Se lucreaza in medie 37 de ore de lucru pe saptamana,
• Asistenta in gasirea unei locuinte dar si in relocare,
• Beneficiati de Asigurari Sociale,
• Beneficiati de Asigurari Medicale,
• Concediu Anual Platit

CERINTE

Brains Consulting este o firma acreditata de consultanta in resurse umane, specializata pe servicii de personal: recrutare si selectie de personal, consultanta in resurse umane si executive search.

Brains Consulting ofera in special locuri de munca in strainatate in domeniile: medical, IT si inginerie.