Medici Specialiști pentru Austria,Se oferă curs de limba germana,

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Locație: Mai multe locații din Austria

Poziții disponibile: 20
Locul de munca: Spital Public sau Privat

Salariu BRUT : cuprins intre 95.000 și 120.000 Euro pe an

Ce oferă Angajatorul?

Contracte de munca pe perioada nedeterminata,
Salariul va fi în funcție de specializare și experienta fiecărui candidat în parte,
Program de munca : 37 de ore pe săptămâna,
Asigurări sociale,
Asigurări medicale,
Ore suplimentare ,
Concediu plătit
Asistenta pentru relocare si găsirea unei locuințe ,
Va oferim asistenta în pregătirea documentelor pentru înregistrarea dvs ca și medic în Austria
Curs de limba Germana de la A2

CERINTE

Specializări:

Medic Specialist Medicina Interna
Medic Specialist Medicina de Familie
Medic Specialist Ginecologie
Medic Specialist Patologie
Medic Specialist Neurologie
Medic Specialist Psihiatrie

Condiții de recrutare:

Diploma de Medic
Toti medicii trebuie sa susțină un Test de Limba Germana la Viena
Cunoștințe de Limba Germana cel puțin A2
Se oferă Curs de Limba Germana de la nivelul A2
Sa aveți o prezenta respectabila, și conduita ireproșabilă ,
Motivație de a lucra și a locui în alta tara pe o perioada îndelungata,

Business Activ Consult SRL fondata in 2003,si-a inceput activitatea ca si Agentie de Recrutare si Selectare de Personal autorizata de Ministerul Muncii in 2004 ,din dorinta unui om de a demonstra ca serviciile romanesti se ridica la standardele internationale.
Ne gasiti la adresa Romania, Cluj-Napoca, str. Regele Ferdinand, nr.21, ap.6 iar activitățile prestate sunt: Servicii de Recrutare intern si extern, Formare Profesionala ,Informare , Consiliere si Mediere a Muncii pe plan intern.