Medic Specialist Neurologie - Austria

Petrolvalves

17-11-2016 | EXPIRA LA 17-12-2016

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru unul din cele mai mari spitale din Germania suntem in cautare de un Medic Specialist in Neurologie.

Candidatul ideal:

– Experienta relevanta ca si Medic specialist in Neurologie

– Bune cunostiinte de limba germana

Pentru detalii complete referitoare la oferta de lucru va rugam sa ne contactati la adresa de email: valentin.iftimi@petrolvalves.ro


CERINTE

Pentru unul din cele mai mari spitale din Germania suntem in cautare de un Medic Specialist in Neurologie.

Candidatul ideal:

– Experienta relevanta ca si Medic specialist in Neurologie

– Bune cunostiinte de limba germana

Pentru detalii complete referitoare la oferta de lucru va rugam sa ne contactati la adresa de email: valentin.iftimi@petrolvalves.ro


DESCRIEREA FIRMEI

Furnizare de echipament pentru industria energetica si petrochimica si recrutare si plasare de forta de munca pentru proiecte internationale.