joburi vase de croaziera europa

Job4Life

Job expirat

RESPONSABILITATI

PERSONAL AUXILIAR - VASE DE CROAZIERA

JOB4LIFE recruteaza persoane cu cunostinte de limba engleza si germana ce vor sa lucreze pe VASE DE CROAZIERA pe raurile si fluviile din Europa.

GALLEY: Utility/Spalator Vase; Commis de Cuisine • Junior Cook • Demi Chef de Partie • Chef de Partie • Sous Chef
RESTAURANT & BAR: Ospatari • Barmani • Maitre D’
HOUSEKEEPING: Laundry • Cabin Steward/Cameriste • 1st Cabin Steward • Housekeeper
OFFICE: Receptioneri • Night Watch/Auditor • 1st Receptionist • Concierge • Hotel Manager

Oferta salariala: incepe de la 1500 euro net/luna si poate ajunge si depasi 3000 euro/ luna NET - in functie de fiecare pozitie in parte

CERINTE

Beneficii:
Contract de munca semnat si declarat cu angajatorul in Cipru;
Cazare asigurata gratuit;
Transport asigurat gratuit;
Masa - asigurata gratuit;
Asigurare medicala - asigurata gratuit;
Concediu;

Cerinte:
Experienta min. 1-2 ani;
Limba engleza sau germana la un nivel conversational ( Pozitiile pentru vorbitorii de limba germana ofera o grila de salarizare mai avantajoasa)
Cazier judiciar curat;
Clinic sanatos;
Nu sunt necesare cursuri IMO;

Responsabilitati:
Conform fisei postului;
Seriozitate;

NU PERCEPEM TAXA/COMISION DE LA CANDIDATI!

DESCRIEREA FIRMEI

Selectie , consultanta si plasare forta de munca.