IANUARIE: Şoferi profesionişti în Austria/Germania, 1900 - 2200 Euro NET/lună, fără comision

SC PERSONAL INTER AVANT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Oferim noi posturi pentru şoferi profesionişti cat. C+E la o importantă firmă angajatoare din Austria!
NU PERCEPEM NICIUN FEL DE COMISION PENTRU SERVICIILE PRESTATE!
Salarii cuprinse între 1900 – 2200 Euro NET/lună
Puteţi opta să conduceţi pe teritoriul Austriei sau Germaniei!
Se lucrează pe diferite tipuri de camioane în funcţie de cerinţele angajatorului!
Condiţiile oferite sunt:
- contract de muncă legal/nedeterminat cu firma austriacă
- drepturi sociale depline, inclusiv alocaţie copii minori/studenţi
- cazare asigurată contra-cost (nu se doarme în cabina camionului)
- asigurare medicală

Dacă îndepliniţi cerinţele specificate şi sunteţi interesat, ne puteţi contacta cu încredere la:
0749044785, 0754059286, 0741199982 sau 0355429260
CV-urile se pot trimite la adresa noastră de e-mail: personal.interavant@yahoo.com

CERINTE

Cerinţe necesare:
- permis conducere cat. C+E
- atestat transport marfă C95 + card tahograf (valabile până în 2019)
- cunoaşterea limbii germane (40% conversaţional).

BENEFICII OFERITE

Personal Inter Avant este o companie ce se ocupă de recrutarea de personal pentru angajatorii noștri din occident, pentru ca aceştia sa economisească timp în favoarea organizării altor activităţi specifice propriilor companii.