Electricieni Austria,salariu min.1500 EUR/Net/lunä +26,40 EUR net diurna/zi, cazare asigurata

PeWorks e.U.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Nu ezitati sa ne contactati CV per E-Mail: a.rosatzin@peworks.at sau per Tel.Nr.: 0043 07224/ 66 235 700
Persoana de contact este Andreea Rosatzin si vorbeste limba romana.
Suntem o companie de Recrutare de Personal cu sediul in Austria si cautam pe plan international, personal adecvat pentru companiile din Austria.

CERINTE

-cunostinte de limba germana nivel B1
-experienta in domeniu
-calificare in domeniu
-posibilitatea de a pleca cu masina personala
-seriozitatea si punctualitatea din partea candidatilor
-CV-urile pot fi trimise si in limba romana pe E-mail:a.rosatzin@peworks.at

BENEFICII OFERITE

-un salariu in functie de experienta in domeniu de min.1500 EUR/net/lunä +26,40 EUR/net diurna/zi, cazare asigurata si platita de angajatorul austriac (15 EUR/net/zi lucratoare
-contract de munca inchiriat direct cu angajatorul austriac pentru o perioada nedeterminata
-dreptul la concediu minim 25 zile/an
-plata orelor suplimentare este de 50%
-asigurare medicala in caz de accident
-dezvoltare si avansare pe plan profesional
-posibilitatea de a invata limba germana