Cuplu (bucătăreasă şi Hausmeister) pentru Austria şi Elveţia! 2500 Euro brut/lună, fără comision!

SC PERSONAL INTER AVANT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Avem nevoie urgent de o bucătăreasă şi un Hausmeister (muncitor universal responsabil cu toate treburile din interior şi exterior) pentru o firmă de prestigiu din Austria.
Se lucrează atât în Austria, cât şi în Elveţia, în funcţie de cerinţele angajatorului.
Condiţii oferite:
- contracte nedeterminate cu drepturi depline;
- salarii atractive de: 2500 Euro brut/lună;
- cazare asigurată (contra-cost);
- asigurare medicală.

Detalii la:
0749 044 785;
0754 059 286
Sau pe e-mail: personal.interavant@yahoo.com

CERINTE

Cerinţe pentru postul de bucătăreasă:
- calificare şi experienţă în domeniu (minim 2 ani);
- cunoaşterea limbii germane şi engleze (nivel B1 conversaţional);
- flexibilitatea de a lucra inclusiv ca şi cameristă;
- permis conducere şi maşină personală - avantaj major!

Cerinţe pentru postul de Hausmeister:
- calificare şi experenţă ca electrician;
- cunoaşterea limbii germane la nivel B1 conversaţional;
- flexibilitate şi îndemânare;
- deţinerea unui autoturism propriu;
- permis conducere pentru barcă clasa C/D- avantaj major!

BENEFICII OFERITE

Personal Inter Avant este o companie ce se ocupă de recrutarea de personal pentru angajatorii noștri din occident, pentru ca aceştia sa economisească timp în favoarea organizării altor activităţi specifice propriilor companii.