Constructor telescaune - Austria

SC EUROPRORECRUIT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru o companie importanta din Austria cautam 20 de constructori telescaune.

Compania are 2452 de angajați, iar pana in prezent a construit mai mult de 14.500 de instalații de transport pe cablu pentru clienți din peste 88 de țări.

RESPONSABILITATI:

- Citirea si interpretarea planurilor / desenelor tehnice;
- Efectuarea sudurii MAG in otel;
- Sudarea materialelor mai groase de 12 mm;
- Lucrul in fabrica la sudarea, pre-asamblarea si asamblarea telescaunelor, stalpilor, cablurilor de otel, rolelor etc;
- Utilizarea robotilor de sudura ( constituie avantaj).

CERINTE

- Detinerea unei autorizatii MAG valabila;
- Cunoasterea sudurii in toate pozitiile ( in special cap la cap si la colt);
- Experienta de minim 3 ani in constructii de otel grele ( constituie avantaj experienta din tarile: Austria, Germania, Elvetia);
- Disponibilitatea de a face ore suplimentare;
- Disponibilitate de a lucra in ture;
- Dexteritate;
- Precizie.

BENEFICII OFERITE

- Se acorda bonus de 0,437 Euro brut pentru turele efectuate in schimbul 2;
- Se acorda bonus de 1,846 Euro brut pentru turele efectuate in schimbul 3 ( tura de noapte);
- De asemena, primiti diurna pe fiecare zi lucratoare in valoare de 26,4 Euro brut / zi.

COSTURI CANDIDAT:

Tarif inscriere - 360 RON, la semnarea contractului cu agentia noastra.

* Pentru mai multe detalii, nu ezitati sa ne contactati!

EUROPRORECRUIT este o agenţie de recrutare cu experienţă în selecţia şi plasarea forţei de munca în străinătate, acreditată de Ministerul Muncii, cu sediul in București.
Recrutam candidati din toate localitatile din Romania pentru diferite domenii, fiind un lant de incredere intre persoanele in cautarea unui loc de munca si companiile angajatoare.
De asemenea, oferim consultanta si orientare in cariera, suport pentru pregatirea tuturor formelor legale precum si monitorizarea candidatilor pe tot parcursul derularii contractelor de munca ale acestora.