Angajam inginer constructor

PRO-MG COMPANY

Job expirat

RESPONSABILITATI

- organizare de santier
- intretine relatiile cu furnizorii si cu clientii
- urmareste satisfacerea cerintelor firmei angajatoare
- monitorizeaza si implementeaza noile solutii tehnice aplicabile pe santiere in maniera proprie
- creeaza si intretine echipele de lucru
- calcul devize

CERINTE

Cautam un inginer care sa satisfaca cerintele unui astfel de post in constructii, cu experienta necesara atat in reabilitari cat si in constructii noi si schimbari de destinatii. Solicitam in mod expres si experienta de modelare a oamenilor pentru a crea echipele de lucru. In prima faza acceptam doar CV-uri pe baza carora vor avea loc selectiile pentru interviuri. Recomandarile sunt bine-venite si acorda un plus de incredere

BENEFICII OFERITE

Salariul va fi pe masura aptitudinilor evidentiate atat prezent cat si viitor, aptitudini ce vor trebui mentinute pe parcursul colaborarii

Suntem o firma axata in principal pe renovari, dar in momentul de fata ne ocupam si de partea de structura, avand cladiri de ridicat in Austria in mai multe localitati de pe langa Viena, precum si modernizari si schimbari de destinatii. Cautam oameni care sa se integreze intr-o echipa si care sa formeze o echipa, si de asemeni care sa se axeze pe implementarea metodelor si a echipamentelor de generatie noua in sistemul actual, atat in interesul firmei cat si cel personal