ANGAJĂM INGINERI IN DOMENIUL TEHNOLOGIEI DE AER CONDIȚIONAT IN AUSTRIA

Job4Life

Job expirat

RESPONSABILITATI

Număr poziții:5
Dată începere: imediat

Responsabilități:
Planificarea și implementarea de proiecte în domeniul tehnologiei de aer condiționat
Consultanță și sprijin pentru clienți
Vă rugăm aplicați numai cu CV în limba engleză/germană pe office@job4life.ro .Numai candidații selectați vor fi contactați!

CERINTE

Mai mulți ani de experiență profesională in tehnologia de aer condiționat
Cunoștințe nivel mediu- avansat germană
Cunoștințe de bază în domeniul ingineriei și furnizarea de echipament de construcții tehnice
Cunoștințe în tehnologie de măsurare, control și reglare
Abilități de operare PC (MS Office)
Cunoștințe de a opera sistemele de CAD

Abilități de lucru în echipă, bune maniere, abilități de organizare, abilități de negociere, disponibilitatea de a călători.

BENEFICII OFERITE

Salariu: atractiv
Asigurare medicală
40 ore/ săptămână
Contract full time

DESCRIEREA FIRMEI

Selectie , consultanta si plasare forta de munca.