Sofer taxi

Sc Verbita Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Sa respecte regulile de conduita si regulamentul interior al firmei.

CERINTE

Abilitati de comunicare si relationare cu clientii;
Facilitati de exprimare si de comunicare;
Adaptabilitate la interlocutori diferiti;
Seriozitate si profesionalism;
Permis cat. B ( minim 2 ani);
Atestat sofer taxi ( se poate efectua cursul si la Sc Verbita Srl).

BENEFICII OFERITE

Salar atractiv + bonuri de masa;
Lucru intr-o echipa bine organizata;
Mediu de lucru profesionist;
Masina la domiciliu*
Se asigura transport*

*Masina ramane la domiciliu si va folosita scrict in interes de serviciu
*Se asigura transport in anumite conditii

Companie specializata in comercializarea de autovehicule Dacia, Renault, Nissan fiind concesionar Dacia si Renault din judetul Arad. Alte activitati derulate de companie sunt cele legate de partea de service auto, garantie si post garantie, comercializarea piese auto de origine, cat si activitatea de taximetrie, rentacar, leasing, broker asigurari.