Sofer profesionist cisterna - ORADEA, ARAD

MAIRON

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Transporta marfuri periculoase (motorina, benzina, bitum)
- Respecta indicatiile cu privire la punctele de alimentare cu carburant
- Comunica permanent cu privire la deplasarea pe ruta stabilita [locatie, grafic de timp, eventuale nereguli aparute, etc.]
- Respecta timpii corespunzatori de livrare si de incarcare
- Anunta Responsabilul Tehnic atunci cand intampina dificultati tehnice
- Depune eforturi permanente de a imbunatati parametrii de exploatare a masinii [ex.: consum economic]

CERINTE

- Minim 5 ani experienta in aceeasi pozitie
- Permis de conducere categoriile C,E
- Atestat transport marfuri periculoase – ADR
- Atestat sofer profesionist transport marfa
- Card pentru tahograf digital
- Cazier judiciar si auto
- Fisa medicala si psihologica
- Cunostinte minime de mecanica auto si intretinere a autocamioanelor
- Disponibilitate de lucru in mai multe regiuni geografice si pentru perioade de timp diferite
- Dovedeste corectitudine in indeplinirea sarcinilor de serviciu
CV-urile se pot trimite si pe adresa de email: recrutare@mairon.ro, cu subiectul 'Sofer cisterna'

BENEFICII OFERITE

Remuneratie pe masura performantelor

Distributie si procesare de produse metalurgice (tabla, profile, teava, otel beton, oteluri inoxidabile, oteluri cu destinatie speciala). Productie teava sudata, debitare tabla groasa cu oxigaz si plasma, debitare si fasiere tabla subtire, fasonare otel beton din colaci si din bare, carcasare. Comert produse petroliere si ingrasaminte chimice. Comert exterior, transport.
- Marcile reprezentate: MAIRON
- Provenienta capital: Romanesc

Site-urile firmei:
www.mairon.ro si www.mairon-tubes.ro