SOFER DISTRIBUTIE ARAD

WEST WINE & SPIRITS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descriere:
- Incarca, transporta si livreaza conform programului de distributie marfa pe baza avizelor si facturilor intocmite; - Raspunde de primirea, pastrarea si eliberarea marfurilor; - Preda la timp si complete, documentele aferente marfurilor transportate; - Asigura buna functionare si curatenia autoturismului in folosinta; - Efectueza incasari - Zona de operare: ARAD , Judetul ARAD

CERINTE

Cerinte:
- Studii medii; - Posesor carnet de conducere categoria B, minim 5 ani( categoria C constituie avantaj ); - Persoana serioasa, responsabila, corecta; - Domiciliul stabil in Arad -Aptitudinea de a lucra cu documente si bani, bune abilitati de comunicare si rezistenta la stres si efort fizic

BENEFICII OFERITE

Oferta, bonusuri, beneficii:
- Pachet salarial atractiv;
- Posibilitatea de a lucra intr-o echipa tanara, dinamica, un mediu de lucru placut

DESCRIEREA FIRMEI

Distribuitor bauturi alcoolice si non-alcoolice .