Societate Comercială angajează Tehnician în agricultură

Biotek Francoro Agriculture

Job expirat

RESPONSABILITATI

Participarea la testarea produselor fitosanitare,
înființarea loturilor demonstrative.
Efectuarea părții tehnice a testelor.

CERINTE

Căutăm persoane responsabile, cu inițiativă, implicare, corectitudine.
Diplomă de bacalaureat.
Limba engleză-constituie avantaj.
Experiența în domeniul agricol sau în domeniul de protecția plantelor constituie avantaj.
Permis de conducere min. categoria B.

BENEFICII OFERITE

Se oferă posibilitatea de a se dezvolta profesional.
Salar motivant in funcție de performanță .
Bonus la realizarea targetului .
Se asigură cazare și masă în timpul deplasărilor (daca este cazul).
Se asigură mașină,telefon,laptop, în timpul serviciului.

Biotek Agriculture este o companie multinationala care a deschis primul punct de lucru in Romania la inceputul anului 2013, activitatea noastra fiind: testarea produselor fitosanitare si infiintarea loturilor demonstrative.