REPREZENTANT ZONAL VANZARI

Proges

Job expirat

RESPONSABILITATI

- punerea in aplicare a politicilor de vanzare ale companiei;
- mentinerea relatiei cu clientii existenti;
- largirea bazei de clienti;

CERINTE

Compania noastra este una dintre cele mai importante companii româneşti din domeniul distribuţiei de materiale de construcţii, amenajări interioare şi instalaţii.

Ne dorim completarea echipei de vanzari cu o persoana ce sa posede urmatoarele calitati:

- experienta in vanzari materiale pentru amenajari interioare/termo-hidro - sanitare - min. 1 an
- permis de conducere categoria B;
- cunostinte tehnice in domeniu;
- abilitati de comunicare;
- abilitati de planificare&organizare;
- persoana dinamica;

BENEFICII OFERITE

- lucru intr-o echipa tanara si dinamica;
- pachet salarial atractiv;
- masina si telefon de serviciu;

Firma importatoare si distribuitoare de materiale pentru amenajari interioare, aflata in plina expansiune