Reprezentant Zonal de vanzari

Lic Global Invest Trading SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma cu capital strain, cautam agenti de vanzari cu experienta in domeniul materialelor de constructii, pentru judetele Timis, Arad, Caras-Severin, Hunedoara, Teleorman, Dambovita, Prahova, Giurgiu, Ilfov, Bucuresti.Telefon:0762.219.902.

CERINTE

- Cunoasterea generala a materialelor de constructii
- Experienta in vanzari materiale de constructii - minim 3 ani
- Studii medii
- Permis catg. B
- Prezenta agreabila, seriozitate, abilitati de comunicare si negociere cu o atitudine pozitiva, spirit de echipa, disciplina si perseverenta
- Cunoştinţe operare PC (Windows, Microsoft Word şi Excel, Internet)
- Bună cunoaştere a mediului concurenţial de afaceri in piata materialelor de constructii din zona
- Spirit de observaţie, dinamism, gândire comercială, eficienţă, initiativa
- Disponibilitate pentru deplasari

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial in functie de realizari care poate depasi 1.000 EURO lunar

Masina, laptop, telefon

DESCRIEREA FIRMEI

Distributie en-gros materiale de constructii