Reprezentant vanzari zona de vest

Mondojob SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Prospectarea pietei si dezvoltarea portofoliului de clienti pe zona alocata
Atingerea obiectivului de vanzari
Elaborarea de rapoarte specifice
Participarea la diferite proiecte din cadrul firmei
Raportarea periodica a rezultatelor

CERINTE

Domiciliul stabil in Arad, Timisoara sau Hunedoara
Studii medii sau superioare
Experienta in vanzari minim 2 ani (domeniu tehnic, preferabil material lemnos/materiale de constructii)
Cunostinte limba Engleza - prezinta avantaj
Permis de conducere categ. B
Orientare catre client, bune abilitati de comunicare si negociere
Capacitate de planificare si prioritizare a activitatii

BENEFICII OFERITE

Companie, parte a unui holding cu capital francez cu peste 50 de ani de experienta in prelucrarea si comercializarea lemnului.

MONDOJOB, agentie de consultanta, recrutare si plasare a fortei de munca, ofera servicii profesionale si competitive atat clientilor nostri, cat si candidatilor. Profitam de acest prilej pentru a va prezenta oferta noastra de locuri de munca, de care suntem siguri ca va indeplini si chiar depasi asteptarile dumneavoastra.