REPREZENTANT VANZARI

SC MERKBAU SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- prospectarea pietei si identificarea de noi potentiali clienti.
- deplasări în teritoriu la companiile partenere (clienţi) ;
- promovarea produselor;
- dezvoltarea portofoliului actual de clienţi şi găsirea unor noi oportunităţi în piaţă;
- constituirea unei baze de date cu clienţii firmei şi actualizarea permanentă a acesteia ;
- întocmirea şi transmiterea de rapoarte periodice;

CERINTE

- seriozitate ;
- foarte bune abilitati de vanzare si negociere;
- abilităţi de comunicare;;
- experienţă în vânzări (constituie un avantaj) ;
- permis auto cat. B ;
- disponibilitate pentru delegaţii în ţară ;
- bune abilităţi în Microsoft Office (Word, Excel, Power-Point, Outlook) ;
- disponibilitate de a învăţa lucruri noi ;
- cunoaşterea limbii maghiare, germane si engleze constituie avantaj;
- Studii medii ;

BENEFICII OFERITE

.CV-urile in limba maghiara si cu poza se transmit prin email la office@merkbau.ro. Mai multe informatii despre societate puteti afla pe www.merkbau.hu respectiv www.merkbau.ro

Merkbau Srl activeaza in domeniul constructiilor, vanzarii materialelor de constructii, vanzarea si distributia en-gros a uneltelor si sculelor pentru constructii.