REFERENT RESURSE UMANE - TRAINING

TAKATA PETRI ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitățile pe care ți le oferim:
 Coordonarea și urmărirea calității procesului de inducție a angajaților;
 Organizarea şi desfăşurarea procesului de training în condiţii optime conform procedurii interne de lucru;
 Lansarea și urmărirea comenzilor interne de aprobare a evenimentelor de training;
 Administrarea bazei de date pentru evenimentele de training;
 Asigurarea evidenţei corecte, nominale a instruirilor şi calificărilor deţinute de angajaţi într-un sistem cu baze de date;
 Urmărirea desfășurării activității trainerilor interni în condiții optime;
 Implicarea activă în dezvoltarea și îmbunătățirea continuă a procesului de training.

CERINTE

 Studii superioare;
 Experienţă în domeniul resurselor umane – prezintă avantaj;
 Cunoştințe de limba engleză (nivel conversaţional);
 Cunoştinţe de operare PC (Pachetul MS Office);
 Foarte bună capacitate de planificare şi organizare;
 Atitudine pozitivă și proactivitate;
 Bune abilităţi de comunicare şi lucru în echipă.

Dorim să te cunoaștem și să fii parte a echipei noastre.

Productie de volane si centuri de siguranta pentru industria auto de top din Asia, Europa si America