Personal depozit

Solutii Piscina

Job expirat

RESPONSABILITATI

-efectuează recepții de marfa
-sortează,depozitează, etichetează marfa
-pregătește comenzile pentru livrare către clienți
-servește clienții care vin la punctul de desfacere și onorează comenzile acestora
-participa la efectuarea inventarului și întocmește diverse situații

CERINTE

-studii medii
-cunoștințe operare pc
-persoana organizata, responsabila, comunicativa
-răbdare, atenție la detalii, abilitați de lucru în echipa
-constituie avantaj munca în depozit/producție- persoana atenta, organizata, ordonata, responsabila, disciplinata, punctuala, abilitați de adaptare.
-rezistent la efort fizic

BENEFICII OFERITE

-loc de munca stabil, fără stres și presiune asupra dvs
-locație ușor accesibila cu mijloacele de transport în comun
-program avantajos într-un singur schimb
-salariul se discuta în urma interviului
-tichete de masa și transport plătit
-prime de sărbători
-bonusuri anuale în funcție de performante și nivelul de implicare personala.

Firma noastra se ocupa cu solutii pentru piscine - incepând de la substanțele chimice pentru tratarea apei, agenți de curatire sau detergenți, pana la roboti automați pentru curățirea piscinei.