Orientare si consiliere in cariera

A&C Consulting Centre

Job expirat

RESPONSABILITATI

„O ŞANSĂ PENTRU VIITORUL TĂU!”

Ești proaspăt absolvent de studii superioare/liceu și încă nu lucrezi?

Noi te ajutăm să descoperi ce tipuri de job-uri ți se potrivesc și te sprijinim să-ţi găseşti mai uşor un loc de muncă!

Beneficiezi gratuit prin proiectul „O șansă pentru viitorul tău!” (POSDRU/131/5.1/G/124852), implementat de S.C. A&C Consulting Centre S.R.L. de:

• consiliere şi orientare în carieră
• analiza profilului personal - Thomas International
• servicii de mediere pe piața muncii

CERINTE

Condiţiile de înscriere:

• domiciliul în zona de Vest - jud. Timiş, Arad, Hunedoara, Caraş

BENEFICII OFERITE

Persoana de contact pentru înscrieri: Dumitrita Biris
Tel: 0356-710.122; Fax: 0256-270.703
(între orele 9,30-16,00)

A&C Consulting Centre is a professional business consulting and training company, focused on delivering measurable results in the following main areas: management, human resources management and organisational development.