Operator Telemarketing Limba Italiana/ Germana sau Franceza

NIELSEN COMMUNICATION SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vorbesti Italiana, Germana sau Francesa? Iti place sa comunici si inca nu ti-ai gasit jobul potrivit? Esti in cautarea unui job full time? Iti doresti sa dai startul carierei tale si sa iti imbunatatesti aptitudinile si cunostintele?
Descrierea postului: Urmand un proces standard operatorul telemarketing va contacta potentiali clienti carora le va prezenta si promova metoda Nielsen, incercand sa stabileasca daca exista compatibilitate intre oferta si necesitatile clientului urmand astfel stabilirea intalnirilor pentru agentii de vanzari.

CERINTE

abilitati excelente de comunicare verbala in limba italiana, germana sau franceza, responsabilitate, punctualitate, orientat spre rezultate, atentie la detalii, bune cunostinte de utilizare PC,internet, domiciliu in Arad.

BENEFICII OFERITE

Oferta: pachet salarial motivant (salariu fix + bonusuri), bonui de masa, cursuri de formare si traininguri periodic gratuite.
Program : L-V
Esti interesat? Indeplinesti cerintele mentionate in anunt? Atunci asteptam Cv-ul tau la urmatoarea adresa : romania@nielsencommunication.com

Nielsen Communication has been the alternative advertising agency competitive on the market for over ten years. We are employing around 100 people and we deal with our customers in Italy, Germany, Switzerland, Austria , France and Spain from our offices in Verona, Munich and Arad. Our main target group consists of medium and large industrial, craft and trade companies. Our company is characterized by a young sales-oriented culture with brilliant results.