Operator Productie Publicitate

Business And Industrial Signs

Job expirat

RESPONSABILITATI

Operator productie publicitara

Opereaza diverse echipamente specifice productiei publicitare (printere de mari dimensiuni, cutter-plottere, routere si alte masini sau echipamente specifice domeniului), efectueaza diverse operatii (colantare, lipire, debitare, indoire, montaj). Participa activ alaturi de ceilalti membri ai echipei la diverse proiecte de productie publicitara.

CERINTE

Cerinte
- studii medii;
- cunostinte operare PC;
- abilitati tehnice, indemanare, precizie;
- experienta de lucru in echipa;

BENEFICII OFERITE

Beneficii
- castiguri in functie de performanta;
- mediu de lucru profesionist;
- posibilitate de dezvoltare profesionala, specifica locului de munca;

Firma de productie publicitara si distributie de materiale si vanzari de echipamente,
producem: printuri digitale indoor, printuri outdoor de mari dimensiuni si elemente de semnalistica indoor si outdoor standardizate sau atipice: panouri, casete luminoase, litere volumetrice, sisteme de afisaj. Sisteme expozitionale, obiecte promotionale, gravuri, stampile de firma si industriale, personalizari si customizari auto, etc.
Vindem din stoc si la comanda: folii autoadezive, folii decorative, folii pentru decorari auto, folii de transfer termic, prese si accesorii.