Operator mase plastice

Romfilms

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilități:
- Operare mașini extrudat folie;
- Atitudine pozitivă privind asimilarea și deprinderea cunoștințelor și procedurilor;
- Manipulare produse finite, materiale.

CERINTE

Cerințe:
- Studii medii;
- Cunoștinte operare calculator;
- Seriozitate;
- Disponibilitate la program în ture pe sistem englezesc.

BENEFICII OFERITE

Se oferă salariu atractiv și bonuri de masă.

Beneficiind de experienta de peste 40 de ani din cadrul grupului Sanders si de experienta proprie de 10 ani, Romfilms este liderul foliei termocontractibile de mare productivitate din Romania.
Societatea noastra isi desfasoara activitatea de productie in Arad, Romania. Piata principala de desfacere a produselor noastre este Romania, Ungaria, Cehia si Marea Britanie.
Romfilms este recunoscuta pe piata ambalajelor atat pentru calitatea deosebita a produsului cat si pentru atentia care o acorda dezvoltarii de produse noi conform nevoilor clientilor.
Produsele noastre sunt destinate cu precadere liniilor de ambalat de mare productivitate, deservind cu succes clienti de talie internationala si clienti nationali importanti, acestea fiind proiectate sa imbunatateasca performantele clientilor nostri si sa reduca impactul asupra mediului.